Hyundai NEV ve NEV Sigorta, katıldığı PetZoo Evcil Hayvan Ürünleri Fuarı kapsamında, sokakta yaşayan canlar için düzenlediği sosyal sorumluluk kampanyasının lansmanını gerçekleştirdi.

Türkiye’nin sevilen oyuncularından Meltem Yılmazkaya’ nın desteği alınarak başlatılan proje kapsamında Mudurnu’da bulunan bir köye terk edilmiş kedi ve köpeklere mama yardımı yapıldı.
Fuar alanındaki NEV standına gelen ziyaretçiler, kendileri için hazırlanan fotoğraf çerçevesi ile çektikleri fotoğraflarını, fuara gelemeyen hayvan severler ise NEV Sigorta ve Hyundai NEV instagram hesaplarında var olan genel görseli “renklipatilernev’de” etiketi ile kendi instagram hesaplarında paylaştılar. Yapılan her paylaşımın bir kap mama demek olduğu proje kapsamında onlarca hayvan için mama yardımı yapıldı.
Kampanya halen Renkli_Patiler_NEVde hesabından sürdürülmektedir. Evcil hayvanınızla birlikte çekilip “renklipatilernev’de”
etiketi ile gönderdiğiniz her fotoğraf için sokak hayvanlarına 1 kap mama bağışlamış olacaksınız. Desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz. Gelişmelerden haberdar olabilmek için lütfen takip ediniz. Hyundainev, nevsigorta, renkli_patiler_nevde