Asel Otomotiv

2016 yılında Başbuğ Ailesi’nin bünyesine dâhil olan Asel Oto Yedek Parça, sigorta şirketlerinin araç yedek parça tedariki alanında hizmet vermektedir.

20’ye yakın diyebiliriz sigorta şirketiyle çalışmalarını sürdüren ASEL Oto Yedek Parça; başlangıçta sadece FORD marka araçların orijinal, diğer markaların da eşdeğer ve logosuz orijinal parça tedariği ile sektöre başlamış olup zaman içerisinde Peugeot markasının da orijinal parça tedarikini de dâhil ederek emin adımlarla ilerlemiştir.

Sigorta şirketlerinin FORD ve PEUGEOT marka araçlı müşterilerinin kaza yapmasından sonra; e-posta veya otoanaliz sistemi üzerinden hasarlı parçalarının referans talebi karşılanması ve otoanaliz sistemi üzerinden talep edilmesiyle İstanbul içinde 3 servis aracıyla, İstanbul dışındaki müşterilere kargo şirketleriyle teslimat sağlanmaktadır.

Tedarik sürecinin hızlı ve sorunsuz ilerlemesi, e-posta ve telefon aracılığıyla müşterilere ve eksper ofislerine gerekli desteğin tam ve anlaşılır şekilde verilmesi sebebiyle, müşterilerden ve anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinden olumlu geri sonuçlar alarak eksperlik ofislerinin tedarikçi firmalar kapmasında öncelikli tercihi olmayı başarmıştır.

Yetkili Kişi:
Telefon: 0212 886 90 60
Adres: Atatürk Mah. Orhan  Veli Cad.  No:19 Kıraç Mevkii Esenyurt / İstanbul
Web Adresi: www.aseloto.com.tr